1. Перехід від оподаткування фізичних осіб до оподаткування домогосподарств з впровадженням неоподатковуваного мінімуму на кожного члена домогосподарства. Тут же скасування необхідної реєстрації СПД, стимуляція загального декларування через поверння сплачених у джерела доходів податків. Тут же нульове декларування.
2.Назвали цей пункт "приватизацією" соціального страхування у частині ФСС, впровадження вільного вибору сплати частини ЄСВ на вибір роботодавця.
3.Створення системи захисту прав власності на накопичення у небанківській системі.
4.Впровадження «means test» у системі соціального захисту при отриманні соц допомог/виплат.
5. Створення збалансованої п'ятирівневої системи пенсійного забезпечення.
6. Захист прав споживачів.
7. Адвокатування запровадження альтернативного вирішення спорів на фінансовому ринку, створення інституту фінансового омбудсмена / громадської приймальні для захисту споживачів фінансових послуг.
8. Активація програми захисту фермерів у разі неврожаїв, як наслідок запобігання їх банкрутству та "закріплення" на землі, а не провокація до переїзду до міста.
9. Створення умов для добровільного медичного страхування як за рахунок роботодавця, так і за власний рахунок (податкова знижка, зняття ПДФО за корпоративними програмами).
10. Стимуляція розвитку employee benefits для усунення дискримінації українського роботодавця у порівнянні із іноземними роботодавцями під час закупівлі робочої сили.
11. Створення НПФ для держслужбовців за правилом "якщо накопичуєш на пенсію сам, то держава доплачує стільки ж у твій пенсійний фонд, але не більше 5% від ФЗП".
12. Впровадження системи захисту військовослужбових, що працюють за контрактом, зокрема створення військових кас, як базис до переходу до контрактної армії.
13. Верифікація соціальних виплат.
14. Розкриття витрат у публічних фінансах, особливо у системі соціального страхування, у зрозумілому форматі не тільки для експертів, але й для громадян.
15. Фінансування недержавних організацій (громадських оргнізацій та партій) за рахунок 2-3-4 відсотків як частини податку на доходи фізичних осіб за умови впровадження детльного розкриття інформації щодо використання таких публічних коштів та за умови входження до реєстру організацій, що заявили про бажання фінансуватись у такий спосіб.
16. Проведення відповідно до вимог закону прогнозування та оприлюднення на 1, 5, 10 та 75 років витрат на утримання пенсіонерів.
17. Докорінна зміна принципу виплат за нанесення шкоди життю та здоров'ю людини НЕ на базі мінімального утримання, а на базі ПОВНОЇ компенсації шкоди з урахуванням моральної шкоди (за біль та жаль), а також недоотриманного прибутку.
18. Зміна підходів до визначення індексу добробуту замість прожиткових мінімумів.
19. Повна валютна лібералізація для фізичних осіб та конкретний план зняття обмежень для юр осіб, включаючиввесь фінсектор.
20. План дій для розвитку приватного медичного страхування. Дофінансування витрат, зокрема, державних лікувальних закладів за рахунок добровільного медичного страхування.
21. Імплементація плану щодо концентрації та захисту внутрішних інвестицій.
22. Створення програми запуску власних бізнесів домогосподарств (як економічних агентів).
Цифри у номерах пріоритетів/тем НЕ відображають порядок вирішення проблем, а використані лише для систематизації та швидкого пошуку на нашому сайті матеріалів щодо кожного пріоритета\теми. У кожній роботі ми вкажемо номер пріоритету/теми, до якої ми її віднесли. Деякі наші роботи зачепають одразу декілька тем, про це також буде вказано.